Dom Sportu oferta

Dom Sportu
ul. Wallisa 1
Świętochłowice - Lipiny
tel. 32 770 95 83
 
Zobacz ZDJĘCIA
 
Regulamin obiektu - TUTAJ
 
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
 
poniedziałek
08.00 - 09.30 - Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Adrian Gach, Tomasz Domeradzki)
15.00 – 16.00 – Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Adrian Gach, Tomasz Domeradzki)
16.00 – 18.30 – Akrobatyka (Jadwiga Garbaciok)
16.00 – 19.00 – Tenis stołowy i gry świetlicowe (Henryk Kurek)
19.00 – 21.00 – Piłka nożna (Witold Wilczowski)
wtorek
13.50 – 14.50 – Piłka ręczna MUKS "SKAŁKA - ŚLĄSK (Andrzej Gajczewski, Joanna Banaś)
15.00 – 16.00 - Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Adrian Gach, Tomasz Domeradzki)
16.00 – 17.00 - Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Adrian Gach, Tomasz Domeradzki)
16.00 – 19.00 – Tenis stołowy i gry świetlicowe (Henryk Kurek)
17.00 – 18.00 - Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY ŻAKI (Mariusz Adamczyk)
17.00 – 21.00 – Boks ŚUKS NAPRZÓD LIPINY (Marian Wilaschek)
18.00 – 19.30 – Siatkówka Stow. Klub Abstynenta SPRÓBÓJ Z NAMI (Łukasz Bulanda, Jan Dobrowolski)
20.00 – 22.00 – Sporty walki K.M. POLICJI
środa
08.00 - 09.30 - Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Adrian Gach, Tomasz Domeradzki)
10.00 – 11.30 – WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ TPD Chropaczów
15.00 – 16.00 – Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Adrian Gach, Tomasz Domeradzki)
16.00 – 17.00 – Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Adrian Gach, Tomasz Domeradzki)
16.00 – 19.00 – Tenis stołowy i gry świetlicowe (Henryk Kurek)
17.00 – 21.00 - Boks ŚUKS NAPRZÓD LIPINY (Marian Wilaschek)
17.00 – 18.00 - Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Szczepan Tomaszewski)
18.30 – 20.00 – Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY I (Robert Pluta, Robert Pleszak)
czwartek
07.50 – 9.20 - Piłka ręczna MUKS "SKAŁKA - ŚLĄSK (Andrzej Gajczewski, Joanna Banaś)
15.00 – 16.00 – Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Adrian Gach, Tomasz Domeradzki)
16.00 – 17.00 - Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY ŻAKI (Mariusz Adamczyk)
16.00 – 19.00 – Tenis stołowy i gry świetlicowe (Henryk Kurek)
17.00 – 21.00 - Boks ŚUKS NAPRZÓD LIPINY (Marian Wilaschek)
19.00 – 21.00 – Boks i piłka nożna (Witold Wilczowski)
piątek
13.00 – 14.30 – Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Adrian Gach, Tomasz Domeradzki)
15.00 – 16.00 – Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Adrian Gach, Tomasz Domeradzki)
16.00 – 19.00 – Tenis stołowy i gry świetlicowe (Henryk Kurek)
16.00 – 17.30 - Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY (Szczepan Tomaszewski)
17.00 – 21.00 - Boks ŚUKS NAPRZÓD LIPINY (Marian Wilaschek)
17.00 – 19.00 – Siatkówka Stow. Klub Abstynenta SPRÓBÓJ Z NAMI (Łukasz Bulanda, Jan Dobrowolski)
19.00 – 20.00 – Piłka nożna NAPRZÓD LIPINY I (Robert Pluta, Robert Pleszak)
sobota
10.00 – 14.00 – Sporty walki TKKF "TYTAN" (Robert Duliński)