Liga Orlika

Zapraszamy na II edycję Ligi Orlika. Szczegóły na plakacie.

 

201708071207501700.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły I eydcji Ligi Orlika

Regulamin - TUTAJ

Świętochłowicka Liga Orlika w obiektywie i kamerze - TUTAJ

Aktualna tabela

 

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

ZZ Kadra

14

37

105-25

2

Chemical Brothers

14

36

106-28

3

Eksperty

14

24

80-46

4

FC Kelnery

14

23

76-46

5

Black Star

14

19

62-49

6

Chytrus Team

14

16

28-71

7

KK Śląsk Świętochłowice

14

6

21-105

8

Ekipa Remontowa

14

3

24-149

 

Wyniki I kolejki  

Chytrus Team – Chemical Brothers 1:9

Bramki - Szurlej Mateusz – 4, Kowalski Jarosław – 3, Załęcki Krzysztof, Bella Denis,  Dłubacz Mateusz
Black Star – Ekspert 5:3
Bramki - Mierzwa Karol – 2, Linkiewicz Arkadiusz, Sarapata Tomasz, Osiński Łukasz,
Banaś Tomasz, Cyl Jakub, Maniara Adam,
FC Kelnery – KK Śląsk Świętochłowice 8:0  
Bramki - Stefan Patryk, Łyszczarz Piotr, Sidoruk Marcin – 2, Szcześniak Michał, Pogneba Kamil 
 
Wyniki II kolejki  
 
KK Śląsk Świętochłowice – ZZ Kadra 1-7
Bramki –2- Dariusz Gaszi, Rafał Szałkowski, 1- Kamil Andrzejewski,Rafał Sigert, Adrian Sikora, Pacek Dawid 
Ekspert – FC Kelnery 5-5
Bramki –2- Sebastian Mańka, Tomasz Sarapata, Chruszcz Marcel, Sodowski Maciej, 1- Sidoruk Marcin, Łukasz Osiński  
Chytrus Team – Black Star 3-6
Bramki – 4- Karol Mierzwa, 2- Łukasz Woisz, 1- Tomasz Banaś, Szymon Nigrin, Adam Halamus 
Chemical Brothers – Ekipa Remontowa 15-1
Bramki – 4- Kamil Gondek, 2- Dawid Gadomski, Kozłowski Adam, Kowalski Jarosław, 1- Szurlej Mateusz, Pleszak Robert, Ptak Dawid, Skarabania Kamil, Załecki Krzysztof  
 
Wyniki III kolejki  
 
Ekipa Remontowa – KK Śląsk Świętochłowice 3:4
Bramki :Dolecki Jakub – 2, Dajtrowski Adam, Schon Łukasz – 4 
Black Star – Chemical Brothers 1:2
Bramki :Mierzwa Karol, Kamil Gondek, Załęcki Krzysztof 
ZZ Kadra – Eksperty 3:3
Bramki :Andrzejewski Kamil, Matuszczyk Arkadiusz, Majchrzak Mateusz, Mańka Sebastian, Serafin Tomasz, Sarapata Tomasz 
FC Kelnery – Chytrus Team 1:1
Bramki :Pogrzeba Kamil, Witkowski Robert 
 
Wyniki IV kolejki  
 
Chytrus Team – ZZ Kadra 0-7
Bramki : Sikora Adrian 2, Gaszi Dariusz 2, Badura Krzysztof 2, Jędruś Tomasz  
Black Star – FC Kelnery 4-8
Bramki : Maniara Adam, Kaczmarowski Mateusz, Mierzwa Karol, Banaś Tomasz, Sidoruk Marcin, Szcześniak Michał, Pogneba Kamil 2, Sodowski Maciej 4
Ekspert – Ekipa Remontowa 6-2  
Bramki : Serafin Tomasz 4, Osiński Łukasz 2, Dajtrowski Adam, Dyczkowski Mateusz 
Chemical Brothers – KK Śląsk Świętochłowice 14-3
Bramki : Bas Mirosław, Bas Patryk, Schon Łukasz, Szurlej Mateusz, Goły Łukasz, Ptak Dawid, Pasich Daniel, Kozłowski Adam, Gadomski Dawid, Gondek Kamil 2, Kowalski Jarosław 2, Skrabania Kamil 4  
 
Wyniki V kolejki
 
FC Kelnery – Chemical Brothers 2-9
Bramki :Chruszcz Marcel, Sidoruk Marcin, Ptak Dawid, Skarabania Kamil, Załęcki Krzysztof 2, Kowalski Jarosław 2, Gondek Kamil 3 
KK Śląsk Świętochłowice – Eksperty 0-8 
Bramki :Mańka Sebastian, Szczyrba Maciej, Osiński Łukasz 2, Serafin Tomasz 4 
Ekipa Remontowa – Chytrus Team 2-3 
Bramki :Dłubacz Mateusz, Gawenda Mateusz, Skowronek Bartosz, Dolecki Grzegorz 2 
ZZ Kadra – Black Star 5:3
Bramki :Gaszi Dariusz, Jędruś Tomasz, Korban Mateusz 3, Mierzwa Karol 3. 
 
Wyniki VI kolejki  
 
Chytrus Team – KK Śląsk Świętochłowice 3 – 1  
Bramki : Dziedzic Paweł, Skowronek Bartosz, Dłubacz Mateusz, Woisz Łukasz 
Chemical Brothers – Ekspert 7 – 1 
Bramki : Załęcki Krzysztof 2, Skrabania Kamil 3, Kowalski Jarosław, Gondek Kamil, Sarapata Tomasz  
FC Kelnery – ZZ Kadra 4 – 5 
Bramki : Sidoruk Marcin 2, Szcześniak Michał 2, Gaszi Dariusz, Jędruś Tomasz, Kaiser Mateusz 3  
Black Star – Ekipa Remontowa 11 – 0 
Bramki : Ciesla Daniel, Kilarski Kacper, Maniara Adam 2, Nigrin Szymon 2, Mierzwa Karol 3, Kopeć Łukasz 2 
ZZ Kadra – Ekipa Remontowa 16 – 4   (mecz zaległy z I kolejki) 
Bramki :Lewandowski Dariusz, Malaka Tomasz, Dyczkowski Mateusz 2, Szałkowski Rafał 2, Majchrzak Mateusz 3, Jędruś Tomasz 3, Gaszi Dariusz 8.
 
Komunikat dotyczący VI kolejki rozgrywek i zawodnika Chytrus Team:
Regulamin ŚLO, pkt 10 – zawodnik Bartosz Skowronek kara 3 meczy dyskwalifikacji za niesportowe zachowanie podczas meczu - czerwona kartka : Kara biegnie od 20.11.2016 r
 
Wyniki VII kolejki  
 
KK Śląsk Świętochłowice – Black Star 2 – 9 
Bramki :Bas Mirosław, Bas Dawid, Kilarski Kacper 2, Maniara Adam, Kaczmarowski Mateusz 3, Nigrin Szymon, Mierzwa Karol 2  
Ekspert – Chytrus Team  Mecz został przełożony na inny termin.   
ZZ Kadra - Chemical Brothers  8 – 0  
Bramki :Majchrzak Mateusz, Gaszi Dariusz 2, Korban Mateusz, Cieśliński Paweł 4
Ekipa Remontowa  – FC Kelnery  3 – 7  
Bramki :Mosielski Paweł, Dolecki Jakub, Malaka Tomasz, Stefan Patryk, Pogrzeba Kamil, Sodowski Michał 3, Sidoruk Marcin 2  
 
Wyniki VIII kolejki  
 
Chemical Brothers – Chytrus Team  12-1 
Bramki :Bella Denis 4, Szurlej Mateusz 2, Załecki Krzysztof 2, Skrabania Kamil 2, Pleszak Robert, Gondek Kamil, Dłubacz Mateusz 
Ekspert – Black Star 3-3  
Bramki :Mańka Sebastian 3, Banaś Tomasz 2, Mierzwa Karol 
KK Śląsk Świętochłowice – FC Kelnery  2-10  
Bramki :Sodowski Maciej 3, Sidoruk Marcin 2, Pogneba Kamil, Stodołka Daniel, Kempka Andrzej, Skrzypczyk Roman, Schon Łukasz, Bas Dawid bramka sam.    
Ekipa Remontowa – ZZ Kadra 0-18  
Bramki :Majchrzak Mateusz 6, Sikora Adrian 4, Jędruś Tomasz 3, Badura Krzysztof 2, Matuszczyk Arkadiusz 2, Siegert Rafał.
 
Wyniki IX kolejki  
 
Ekipa Remontowa - Chemical Brothers  0:18
Bramki :Skrabania Kamil 9, Kowalski Jarosław 4, Szurlej Mateusz 3, Goły Łukasz, Ptak Dawid   
Black Star - Chytrus Team 2:3 
Bramki :Mierzwa Karol 2, Narloch Szymon 2, Witkowski Robert 
ZZ Kadra - KK Śląsk Świętochłowice 10:0
Bramki :Jędruś Tomasz 3, Matuszczyk Arkadiusz 3, Korban Mateusz 2, Badura Krzysztof, Majchrzak Mateusz   
FC Kelnery - Eksperty 4:2 
Bramki :Sarapata Tomasz, Linkiewicz Arkadiusz, Szczesniak Michał, Sidoruk Marcin, Stodołka Daniel, Stefan Patryk.
 
Wyniki X kolejki  
 
KK Śląsk Świętochłowice - Ekipa Remontowa 0:3 
Walkower 
Chemical Brothers - Black Star 11:2
Bramki : Skrabania Kamil 4, Kowalski Jarosław 2, Gondek Kamil 2, Załęcki Krzysztof, Kozłowski Adam, Mierzwa Karol 2, Banaś Tomasz sam. 
Eksperty - ZZ Kadra 2:6 
Bramki : Badura Krzysztof 2, Cieśliński Paweł 2, Korban Mateusz, Szałkowski Rafał, Kandziora Janusz, Serafin Tomasz 
Chytrus Team - FC Kelnery 3:2 
Bramki : Woisz Łukasz 3, Sodowski Maciej, Skrypczyk Roman.
 
Wyniki XI kolejki
  
ZZ Kadra – Chytrus Team 10:0  
Bramki :Majchrzak Mateusz 3, Korban Mateusz 2, Jędruś Tomasz, Cieśliński Paweł, Badura Krzysztof, Siegert Rafał, Andrzejewski Kamil 
FC Kelnery – Black Star 4:2    
Bramki :Sodowski Maciej 3, Stodołka Daniel, Kaczmarowski Mateusz, Nigrin Szymon    
Ekipa Remontowa – Eksperty 2:20 
Bramki :Linkiewicz Arkadiusz 11, Mańka Sebastian 3, Serafin Tomasz 2, Sarapata Tomasz 2, Kędzierski Krzysztof 2, Dajtrowski Adam 
KK Śląsk Świętochłowice – Chemical Brothers 1:15 
Bramki :Skrabania Kamil 5, Kowalski Jarosław 4, Gondek Kamil 2, Załęcki Krzysztof 2, Szurlej Mateusz, Wodok Robert 
 
Wyniki XII kolejki
 
Chemical Brothers – FC Kelnery  3:0  (walkower)
Eksperty – KK Śląsk Świętochłowice  9:0    
Bramki : Sarapata Tomasz 2, Linkiewicz Arkadiusz 4, Osiński Łukasz, Szczyrba Andrzej, Jąderko Marek     
Chytrus Team – Ekipa Remontowa 3:0 (walkower)
Black Star – ZZ Kadra 0:3 (walkower)
 
Wyniki XIII kolejki  
 
KK Śląsk Świętochłowice – Chytrus Team 7:3 
Bramki : Schon Łukasz 4, Wodok Robert 2, Erbisz Marcin, Zimnik Rafał, Woisz  Łukasz, Gawenda Mateusz 
Eksperty – Chemical Brothers 6:5     
Bramki : Mańka Sebastian, Wieczorek Michał, Linkiewicz Arkadiusz 4, Gondek Kamil 2, Pasich Danie, Kowalski Jarosław, Goły Łukasz  
ZZ Kadra – FC Kelnery 5:4 
Bramki : Badura Krzysztof 2, Cieśliński Paweł 2, Majchrzak Mateusz, Chruszcz Marcel 2, Sodowski Maciej, Szcześniak Michał  
Ekipa Remontowa – Black Star 2:11
Bramki : Dyczkowski Mateusz, Kopeć Łukasz, Nigrin Maciej, Banaś Tomasz 4, Nigrin Szymon 2, Kilarski Kacper 3.
 
Wyniki XIV kolejki
 
KK Śląsk Świętochłowice – Black Star 3:0 (walkower)  
Eksperty – Chytrus Team 6:1     
Bramki :Linkiewicz Arkadiusz 4, Szczyrba Andrzej, Serafin Tomasz, Kałuża Mateusz 
ZZ Kadra – Chemical Brothers 1:4  
Bramki :Kozik Mateusz 3, Gondek Kamil, Majchrzak Mateusz 
Ekipa Remontowa – FC Kelnery 2:17 
Bramki :Sodowski Maciej 5, Szcześniak Michał 4, Stodołka Daniel 3, Stefan Patryk 3, Chruszcz Marcel 2, Dajtrowski Dawid, Lewandowski Dariusz  
 
Zaległe spotkanie VII kolejki 
 
Eksperty – Chytrus Team 6:3 
Bramki : Mańka Sebastian 2, Szczyrba Andrzej 2, Linkiewicz Arkadiusz 2, Skowronek Bartosz, Woisz Łukasz, Zimnik Rafał  
 
 
Klasyfikacja strzelców 
 
1. Linkiewicz Arkadiusz –36
2. Skrabania Kamil –29
3. Mierzwa Karol, Kowalski Jarosław –21
4. Sodowski Maciej, Gondek Kamil  –19 
5. Majchrzak Mateusz –17 
6. Gaszi Dariusz –16  
7. Jędruś Tomasz, Mańka Sebastian –13
8. Załęcki Krzysztof, Szurlej Mateusz –12  
9. Schon Łukasz – 11   
10. Sarapata Tomasz, Badura Krzysztof, Szcześniak Michał  –10 
11. Matuszczyk Arkadiusz, Sidoruk Marcin, Korban Mateusz, Banaś Tomasz, Cieśliński Paweł –9   
12. Sikora Adrian, Osiński Łukasz , Nigrin Szymon, Woisz Łukasz, Stefan Patryk –7 
13. Kilarski Kacper, Stodołka Daniel –6 
14. Bella Denis, Ptak Dawid, Kaczmarowski Mateusz, Andrzej Szczyrba –5 
15. Rafał Szałkowski, Maniara Adam, Kozłowski Adam, Andrzejewski Kamil, Dajtrowski Adam, Dyczkowski Mateusz, Serafin Tomasz, Chruszcz Marcel – 4   
16. Gadomski Dawid, Chruszcz Marcel, Kaiser Mateusz, Dolecki Jakub, Dłubacz Mateusz, Siegert Rafał, Kopeć Łukasz, Goły Łukasz, Wodok Robert, Kozik Mateusz, Skowronek Bartosz –3 
17. Łyszczarz Piotr, Dolecki Grzegorz, Bas Mirosław, Malaka Tomasz, Narloch Szymon, Witkowski Robert, Skrypczyk Roman, Kędzierski Krzysztof, Pasich Daniel, Gawenda Mateusz, Dajtrowski Dawid, Lewandowski Dariusz, Zimnik Rafał –2 
18. Cyl Jakub, Halamus Adam, Pacek Mateusz, Bas Patryk, Dłubacz Mateusz, Ciesla Daniel, Dziedzic Paweł, Bas Dawid, Maniara Adam, Mosielski Paweł, Pleszak Robert, Kempka Andrzej, Kandziora Janusz, Wodok Rafał, Jąderko Marek, Nigrin Maciej, Wieczorek Michał, Erbisz Marcin, Kałuża Mateusz, Woisz Łukasz –1
 
Runda Rewanżowa 
 
Kolejka VIII - 18.03.2017
11.00 Chemical Brothers - Chytrus Team
11.50 Ekspert - Black Star
12.40 KK Śląsk Świętochłowice - FC Kelnery
13.30 Ekipa Remontowa - ZZ Kadra
 
Kolejka IX - 25.03.2017
11.00 ZZ Kadra - KK Śląsk Świętochłowice
11.50 FC Kelnery - Ekspert
12.40 Black Star - Chytrus Team
13.30 Ekipa Remontowa - Chemical Brothers
 
Kolejka X - 1.04.2017
11.00 KK Śląsk Świętochłowice - Ekipa Remontowa
11.50 Chemical Brothers - Black Star
12.40 Ekspert - ZZ Kadra
13.30 Chytrus Team - FC Kelnery
 
Kolejka XI - 8.04.2017
11.00 ZZ Kadra - Chytrus Team
11.50 FC Kelnery - Black Star
12.40 Ekipa Remontowa - Ekspert
13.30 KK Śląsk Świętochłowice - Chemical Brothers
 
Kolejka XII - 22.04.2017
11.00 Chemical Brothers - FC Kelnery
11.50 Ekspert - KK Śląsk Świętochłowice
12.40 Chytrus Team - Ekipa Remontowa
13.30 Black Star - ZZ Kadra
 
Kolejka XIII - 6.05.2017
11.00 KK Śląsk Świętochłowice - Chytrus Team
11.50 Ekspert - Chemical Brothers
12.40 ZZ Kadra - FC Kelnery
13.30 Ekipa Remontowa - Black Star
 
Kolejka XIV - 13.05.2017
11.00 Black Star - KK Śląsk Świętochłowice
11.50 Chytrus Team - Ekspert
12.40 Chemical Brothers - ZZ Kadra
13.30 FC Kelnery - Ekipa Remontowa